EMİR ERSOY “ROCKUBA”

about

EMİR ERSOY “ROCKUBA”

Emir Ersoy “RocKuba” Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkemizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren prodüktör, aranjör...

Emir Ersoy “RocKuba”

Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkemizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy, RocKuba adını verdiği yepyeni projesiyle adından bahsettirmeye devam ediyor. Ersoy, yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığı rock hitlerini, Türkiye’nin en gözde oyuncularına yorumlattı. Haydi Gel İçelim, Cambaz, Tastamam, Paramparça, Resimdeki Gözyaşları, Sakın Gelme, Yaşamak Var Ya, Sabır ve Senden Daha Güzel isimli parçaların yer aldığı Rockuba adlı albümünü bu kez antik tiyatronun mistik havasında seslendirecek.

Neben den weltberühmten Musikern läßt der Produkteur, Arrangeur und Pianist Emir Ersoy mit den Alben, die er mit den führenden Solisten der Türkei gemacht hat, auch mit seinem brandneuen Projekt “RocKuba” von sich reden. Ersoy hat die Rockhits, auf denen er seit einem Jahr arbeitet, den angesehendsten Künstlern der Türkei interpretieren lassen. Er wird das RocKuba-Album, in dem sich Werke wie Haydi Gel İçelim, Cambaz, Tastamam, Paramparça, Resimdeki Gözyaşları, Sakın Gelme, Yaşamak Var Ya, Sabır und Senden Daha Güzel befinden, in der mystischen Atmosphäre des antiken Theaters vortragen.